Ofisiniz için aradığınız herşey burada!

Üçgen Bilgisayar Kırtasiye San. Tic. Ltd. Şti. olarak bizler, kaliteli malzeme, uygun fiyat ve hızlı hizmet prensiplerimizle siz değerli müşterilerimize en mükemmel hizmeti vermek için her an çalışmaya hazırız. Üçgen, bugün Ofis Kırtasiyesi, Bilgisayar,Teknoloji Sarf Ürünleri, Gıda, Temel Tüketim Ürünleri, Temizlik Ürünleri, Ambalaj ve Hijyen Ürünleri, Copy Center Hizmetleri gibi, ofisinizin tüm ihtiyaçlarını karşılamak amacını taşıyan, 35 kişilik konusunda uzman kadrosu, siparişleri anında tesl

Üçgen B2B Kurumsal Satış Sistemi

Üçgen B2B olarak adlandırdığımız Üçgen Kırtasiye Kurumsal Satış sistemi, kurumsal müşterilerimize sunduğumuz, tam otomasyonlu, müşteriye özel satınalma yönetim sistemidir. Bu yapı, kurumsal müşterilerimizin satınalma birimleri, satınalma sözleşmeleri ve firmamızdan alımını yapmak istedikleri ürünler göz önünde bulundurularak geliştirilen, sipariş bağlantıları sağlayan bir sistemdir.Üçgen B2B Kurumsal Satış Sistemi, 2 yıl boyunca pilot müşterilerimizin kullanımına açılarak geliştirilmiş, işgücünü doğru yönlendiren, satınalma sürecindeki tüm kargaşaları en aza indirgeyen ve satınalma birimindeki hiyerarşiyi destekleyen bunun yanında gelişmiş güvenlik önlemleri ile korunan bir sistemdir.

2703887462

HPnin 2010 tercih edilen partnerleri arasında saydığı şirketimiz, tüm çözüm ortaklarıyla en iyi çalışmayı yapıp size en kaliteli ürünleri en uygun fiyatlara temin etmeye devam etmektedir.

Çözüm Ortaklarımız
Üzgünüz... Sistemde ekli bir haber bulunmuyor.